GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 10313255
nr 1031 3255
Ytterfoder
Ett par, diameter: 22 cm
Kondition: slitage och skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 april 2016
kl 19:40:43
13/4 01:24:16
100 kr
16/4 19:04:16